MARKĪZES UN ŽALŪZIJAS NO STOBAG
PIEDĀVĀJAM 50 GADU PIEREDZI, ŠVEICES KVALITĀTI, 5 GADU GARANTIJU PAR RAŽOTĀJA CENU!

STOBAG

Latvijas uzņēmums TENTTEX SIA ir kļuvis par uzņēmuma STOBAG AG oficiālo dīleri Baltijas valstīs, Latvijā, Igaunijā, Lietuvā.

STOBAG AG

Vadošais Šveices ražotājs STOBAG ir izstrādājis un piedāvā saules un laika apstākļu aizsardzības sistēmas kopš 1964. Vairāk nekā 700 darbinieki gadā saražo vairāk nekā 150,000 produktus un tos pārdod visā pasaulē.

STOBAG ražotne

STOBAG ražotne

Produkti

STOBAG piedāvā pilnu izstrādājumu klāstu dažādiem lietošanas veidiem. Ar elektrisko piedziņu un vadību, markīzes horizontālās un vertikālās. Elkoņa tipa un patentētu teleskopisko izbīdīšanas sistēmu. Brīvi stāvošas nojumes un paviljonus terasēm, pergolas ar rūdīta stikla jumtiem, terases grīdu, kā arī drošības slēģus.

STOBAG INOVĀCIJA

STOBAG noliktava

STOBAG noliktava

Izstrāde un ražošana

STOBAG Šveices ražotne ir viena no lielākajām šajā jomā. Kopējā platība, kas veltīta ražošanas, uzglabāšanas un administrācijas aptver vairāk nekā 27000 m2.

STOBAG MELANO

STOBAG MELANO PERGOLA

Pārdošana

STOBAG produkti tiek izplatīti tikai caur pilnībā kvalificētiem dīleriem. Uzņēmumam STOBAG ir meitas uzņēmumi Austrijā, Itālijā, Spānijā un Brazīlijā. Vēl 35 sadarbības partneri ir atbildīgi par izplatīšanai visā pasaulē.

STOBAG markīzes

STOBAG markīzes

Markīzes un žalūzijas no STOBAG.

Kopš senseniem laikiem, marķīzes izmanto, lai pasargātu telpas no saules. To darbības princips nav mainījies, tikai izmainījies vadības mehānisms un metodes. It īpaši aizsardzībai no saules, ir nozīme dienvidu valstīs.

Mūsdienās marķīzes uzstāda uz balkoniem, terasēm un ēku fasādēm. Markīzēm ir vairākas priekšrocības, kuras nav citām saules aizsardzības sistēmām.

 • Pirmkārt, markīzes ir aprīkotas ar elektromotoru, kas ļauj regulēt no telpām.
 • Otrkārt, izmantotie materiāli ir augstas izturības un daudzas citām īpašībām.
 • Treškārt, aprīkotas ar elektrisko piedziņas sistēmu un ar tālvadību.

Citiem vārdiem sakot, jūs varat kontrolēt vadību ievērojamā attālumā. Parastās markīzes un žalūzijas nevar lepoties ar vadību un nemaz nerunājot par kontroli.

Pieaugošā popularitāte markīzēm ir saistīta ar ārējo izskatu, estētiku, vieglu uzstādīšanu, konfigurāciju un pārvaldību. Un tajā pašā laikā, vadības sistēma ir aizsargāta no nokrišņiem un saules gaismas. Bagātīga krāsu gamma un toņu izvēle. Un ar  arhitektu un dizaineru palīdzību veiksmīgi pielāgojamas fasādei un interjeram.

Galvenie markīžu veidi ir:

 • Horizontālās ar elkoņa vai teleskopisko izbīdīšanu;
 • Vertikālās;
 • Kasešu;
 • Mobilās un pergolas;
 • Terases n pergolas;
 • Stikla jumtu sistēmas;
 • Sistēma jebkuriem laika apstākļiem.
 • Drošības žalūzijas

STOBAG produkti>>

Kontroles sistēma ar sensoru kas uztver vēja spēku un saules gaismas spilgtumu. Saskaņā ar saņemto informāciju un parametriem, tiek veikta, markīzes atvēršana vai aizvēršana. Noēnojums no saules līdz pat 90 m2 platībai. Pieaugoša popularitāte ir vertikālajām žalūzijām, ko izmanto lapenēs, verandās un terasēs.

Stobag uzņēmums nodarbojas ar markīžu ražošanu un pārdošanu no 1964 gada. Šobrīd uzņēmums ir vadošais Šveices ražotājs šajā nozarē. Vairāk nekā 700 darbinieki gadā saražo vairāk nekā 120000 markīzes, kas tiek pārdoti visā pasaulē. Stobag ražojumi ir vieni no modernākajiem nozarē, ne tikai Šveicē, bet arī visā Eiropā.

Kopējā platība projektēšanas, ražošanas un biroju telpām vairāk nekā 27’000 m2. Pārdošanas sistēmā nodarbojas tikai un vienīgi profesionāļi – tirgotāji, kas specializējas šajā jomā. Austrijā, Itālijā, Spānijā, ASV un Brazīlijā  ir izveidoti Stobag meitas uzņēmumi. Citās valstīs, uzņēmumam STOBAG ir biznesa partneri, kuru skaits visā pasaulē ir vairāk kā 35.


STOBAG